تماس با ما

  • تلفن21-2260-2917
  • ایمیل پشتیبانی:info@holooweb.ir
  • بخش فروش:hoolooweb@gmail.com

بستن

پشتیبانی

اموزش حرفه ای نرم افزار فرانت پیج – 7

  • 29
    آگوست

اموزش حرفه ای نرم افزار فرانت پیج – 7

چگونه از سایت پشتیبان بگیریم؟

از دست دادن داده ها واقعاً غیرقابل قبول است. برای محافظت از سایت، بسته به سخت افزار شما، از سایت خود روی یك درایو جداگانه، دیسك یا سی دی یا شبكه اداره خود، پشتیبان بگیرید. در Frontpage ، با منتشر كردن سایت روی وسیله پشتیبان، از آن پشتیبان گیری می شود.

Publish Web را انتخاب كنید


سایتی كه می خواهید پشتیبان بگیرید را باز كنید. بعد، از منوی File ، گزینه Publish Web را انتخاب كنید تا كادرهای محاوره ای Publish Web و Publish Destination باز شوند.

مسیر پشتیبان گیری را وارد كنید


مسیری كه می خواهید سایت خود را در آن پشتیبان گیری كنید در فیلد Enter Publish destination تایپ كنید. یا روی دكمه Browse كلیك كنید و محل مورد نظر را پیدا كنید. روی دكمه Open كلیك كنید. بعد روی دكمه Ok كلیك كنید. ممكن است از شما خواسته شود كه در محلی كه انتخاب كردید یك سایت ایجاد كنید. روی Ok كلیك كنید.

روی Options كلیك كنید


روی دكمه Options در كادر محاوره ای Publish web كلیك كنید. كادر محاوره ای Options باز می شود و لیستی از تنظیمات مربوط به انتشار را نشان می دهد.

گزینه های پشتیبان گیری


ابتدا باید تعیین كنید آیا قصد انتشار تمامی صفحات را دارید یا صفحاتی كه تغییر كرده اند. اگر اولین بار است كه این سایت را منتشر می كنید گزینه Pages All را انتخاب كنید. بصورت پیش فرض تفاوتهای بین صفحاتی كه می خواهید منتشر كنید و صفحاتی كه ممكن است در پوشه مقصد وجود داشته باشند بررسی می شوند. همچنین جزئیات انتشار در یك فایل متنی نوشته می شوند تا اگر مشكلی پیش بیاید بتوانید این جزئیات را مشاهده كنید. در پایان روی OK كلیك كنید.

پشتیبان گیری


روی دكمه Publish در كادر محاوره ای Publish Web كلیك كنید. پشتیبان گیری از یك سایت كوچك كمتر از یك دقیقه طول می كشد. ولی صفحات بزرگتر زمان بیشتری می برند.

پایان پشتیبان گیری


وقتی مراحل پشتیبان گیری سایت به پایان رسید (Published Successfully) كادر محاوره ای مربوطه باز می شود. بر روی دكمه Done كلیك كنید.

Comments are closed.