تماس با ما

  • تلفن21-2260-2917
  • ایمیل پشتیبانی:info@holooweb.ir
  • بخش فروش:hoolooweb@gmail.com

بستن

پشتیبانی

ترافیک وب سایت را تکرار کنید – طراحی سایت,طراحی وب,فروشگاه اینترنتی

  • 12
    سپتامبر

ترافیک وب سایت را تکرار کنید – طراحی سایت,طراحی وب,فروشگاه اینترنتی

تخصص ما

طراحی سایت،طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت استاتیک ، طراحی سایت فلش ، طراحی صفحات وب ، سئو حرفه ای,سئوی حرفه ای، طراحی پرتال(پورتال) ،وب هاستینگ،میزبانی وب،ثبت دامنه، طراحی فروشگاه اینترنتی ، تبلیغات گوگل و بهینه سازی سایت است.

اگر سایت شما بازدید کننده دارد برای بازگشت مجدد آنها چه اقداماتی انجام می دهید!؟ گاهی بازدیدکنندگان برای نام تجاری شما از طراحی وب سایت شما بازدید می کنند، اما چگونه می توانید باعث بازگشت مجدد آنها شوید؟

فراتر از انتظار مشتری خدمات ارائه دهید. به طور مثال قرار دادن لینک مشتری و پیوند آن به وب سایت های وابسته و همکار که در واقع کاربران و بازدیدکنندگان همین کار را از شما می خواهند.

علاوه بر اضافه کردن لینک به صفحه اصلی طراحی وب سایت تان ، از کاربران بخواهید که لینک شما را book mark کنند و یا به پوشه علاقه مندی های خود اضافه نمایند و همچنین می توانید از آنها درخواست نمایید که لینک شما را به دوستان خود معرفی کنند.

و از عباراتی مثل ‌” من مطمئنم این موضوع برای شما جذاب خواهد بود ” و یا ” فقط با یک کلیک ” در کنار این لینک ها استفاده نمایید.

همچنین واژه هایی مانند ” سیاستهای ما ” جهت وضوح و شفافیت در تعاریف اصول اخلاقی و اصول کسب و کار نیز باید در وب سایت شما گنجانده شود. این عمل جزء ” سیاستهای محرمانه ” محصوب شده بنابراین بازدیدکنندگان هنگام بازدید از وب سایت شما احساس امنیت بیشتری خواهند کرد.

مطمئن شوید در طراحی سایت شما لوگوی طراحی شده و دیگر تصاویر با رنگ و… استفاده شده در سایت تان سازگاری دارد. همانطور که برای درست کردن یک برنامه خوب از یک عکس قدیمی استفاده نمی کنید، این به بازگشت مجدد ترافیک به وب سایت شما کمک خواهد کرد.

صفحه پرسش و پاسخ در سایت قرار دهید تا بدانید کدام کاربران شما احساس شک و تردید داشته و این موضوع به شفافیت نوع خدمات ، محصولات و کالاهای شرکت شما کمک خواهد کرد.

با اهمیت ترین و مهمترین نکته این است که هیچ کدام از مشتریان خود را اسپم نکنید. همیشه به آنها اجازه دهید که در لیست ایمیل ها بتوانند از گزینه ” انتخاب کردن از” استفاده نمایند. فراموش نکنید که شما منتظر بازگشت مجدد ترافیک به وب سایت تان هستید.بنابراین هنگام انجام تنظیمات در سایت خود دقت کنید هنگامی که این کار انجام شد، مرتب مشتریان مشتاق را جذب کنید تا بتوانند به وب سایت شما بازگردند.

Comments are closed.