تماس با ما

  • تلفن21-2260-2917
  • ایمیل پشتیبانی:info@holooweb.ir
  • بخش فروش:hoolooweb@gmail.com

بستن

پشتیبانی

سئو،بهینه سازی و طراحی سایت

  • 9
    سپتامبر

سئو،بهینه سازی و طراحی سایت

تخصص ما

طراحی سایت،طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت استاتیک ، طراحی سایت فلش ، طراحی صفحات وب ، سئو حرفه ای,سئوی حرفه ای، طراحی پرتال(پورتال) ،وب هاستینگ،میزبانی وب،ثبت دامنه، طراحی فروشگاه اینترنتی ، تبلیغات گوگل و بهینه سازی سایت است.

 

سئو،بهینه سازی و طراحی سایت

سئو،بهینه سازی و طراحی سایت

تصور می کنیم که شما  طراحی سایت دو وب سایت را انجام داده اید و هرکدام از سایت ها در دو حوزه مختلف فعالیت می کنند. طراحی وب سایت یکی از این سایت ها را 2 سال قبل انجام داده اید و در این مدت کاملا فعال بوده است. و وب سایت دوم را به تازگی راه اندازی کرده اید و هر روز در آن مطلب می گذارید.

هیچ یک از سایت ها سئو و بهینه سازی نشده اند. اگر بخواهید وب سایت جدیدی را در یکی از همان دو زمینۀ تخصصی راه اندازی کنید.این پرسش مطرح می شود که باید سایت قدیمی را سئو و بهینه سازی کنید و یا طراحی سایت دیگری را انجام دهید و از همان ابتدا آن را سئو، بهینه سازی و اصولی نمایید.

فرض کنید که وب سایت قدیمی نه تنها سئوی مناسبی نداشته که محتوای تکراری و کپی درج نموده، دورۀ زمانی مشخصی برای به روزرسانی انجام نداده، و همچنین از نرم افزار وبمستر تولز استفاده نکرده تا تجزیه کلی از سایت داشته باشد این کار برای شما توسط تیم تخصصی هلو وب با اخذ هزینه ناچیزی انجام میگردد..

شایان ذکر است برای استفاده از تمامی خدمات گوگل شما باید با از فیلتذ شکن استفاده نمایید زیرا گوگل بسیاری از امکانات خود را برای کاربران ایرانی غیر فعال کرده است.

پاسخ این است که سئو و بهینه سازی وب سایت با توجه به عدم استفادۀ وبمستر آن از ابزار وبمستر تولز گوگل، اگر ناممکن نباشد به شدت غیر قابل پذیرش است که بتواند توجه ربات های جستجوگر گوگل و صفحات نتایج جستجوی گوگل را به خود معطوف کند،اما نشدنی هم نیست. این نشدنی نبودن به راحتی طراحی سایت جدید نیست و خیلی مشکل است. از موارد ساده ثبت سایت در موتورهای جستجوگر، ثبت وب سایت در وبمستر تولز گوگل و آنالیز کامل آن پس از حدود 1 ماه، تولید محتوای جدید، رفع خطاهای واکنش دستی و غیره است.

تیم فنی و تخصصی هلو وب این ترفند را به شما اموزش می دهد تا در بازه زمانی 1 ماهه وب سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاورید.

سایتی که تا دو سال فعالیت داشته است، تولید محتوا نموده اما بر اساس اصول سئو،بهینه سازی و طراحی سایت حرکت نکرده است . همچین وب سایت با زمان قابل توجهی به راحتی و با استفاده از متخصصین مجرب، امکان ارتقای پلکانی و حتی آنی را دارد و در جایگاه حقیقی خود در صفحات نتایج جستجوی گوگل قرار خواهد گرفت.

از روش های شروع سئوی یک وب سایت، ثبت کردن آن در وبمستر گوگل،ساختن بک لینک داخلی و ارسال و دریافت بک لینک حقیقی خارجی و مواردی از این دست و غیره می باشند.

سئو کردن سایت محدود به ایجاد چند لینک داخلی، یافتن و حذف و اصلاح نمودن لینک های تخریب شده و غیر قابل استفاده نیست. سئو شدن نیازمند فردی متخصص در همین زمینه می باشد که به جای اصلاح، سایت را به اعماق جریمه ها و نابودی کامل آن نکشاند.

Comments are closed.