تماس با ما

 • تلفن21-2260-2917
 • ایمیل پشتیبانی:info@holooweb.ir
 • بخش فروش:hoolooweb@gmail.com

بستن

پشتیبانی

طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی و معماری

هدفمندترین و کم هزینه ترین نوع تبلیغات برای شرکت های ساختمانی و معماری، اینترنت و داشتن یک سایت مناسب است. طراحی سایت ساختمانی طوری انجام میگیرد تا شرکت ساختمانی بتواند پروژه های انجام شده ی خود، خدمات قابل ارائه، اطلاعات تماس و توضیحی و … را در معرض دید بازدیدکنندگان خود در سراسر جهان و بصورت 24 ساعته قرار دهد.
در صورتی که شرکتی لوازم ساختمانی و تجهیزات و مصالحی برای فروش داشته باشد ، میتواند با طراحی یک وب سایت حرفه ای ساختمانی، فروش آنلاین و یا ثبت سفارش داشته باشد.
نمایش گالری های عکس و فیلم از پروژه ها، نمایش تور مجازی و یا نمایش 360 درجه از نوع خدمات، پروژه ها و یا محصولات از دیگر امکاناتی است که یک سایت حرفه ای برای شرکت ساختمانی، میتواند داشته باشد.

 

<a href=طراحی سایت ساختمانی" width="680" height="192" srcset="http://holooweb.ir/wp-content/uploads/2015/02/Administrator_files_UploadFile_BuldingWebSIteDesign.jpg 680w, http://holooweb.ir/wp-content/uploads/2015/02/Administrator_files_UploadFile_BuldingWebSIteDesign-300x84.jpg 300w" sizes="(max-width: 680px) 100vw, 680px" />

طراحی سایت ساختمانی

 

طراحی سایت ساختمانی

شرکت هلو وب با طراحی پروژه های بزرگ در زمینه ی ساختمان مانند شرکت های مجری پروژه های ساختمانی، شرکت های تولید کننده و یا فروشنده ی مصالح و تجهیزات ساختمانی در خدمت شماست. ما یک سایت ساده تحویل شما نمیدهیم. وب سایتی که ما میدهیم برای شما سود خالص است! ارتقای رتبه ی وب سایت در موتورهای جستجوگر، طراحی گرافیکی خاص برای سایت ساختمانی خاص شما، قرار دادن امکانات مختص یک سایت ساختمانی و البته مشاوره ی بازاریابی اینترنتی به شما از جمله خدمات ویژه ی شرکت هلو در طراحی سایت ساختمانی می باشد.

تصور کنید وب سایت شما در کلماتی نظیر شرکت ساختمانی، شرکت معماری، تولید کننده ی تجهیزات ساختمان، خرید تجهیزات ساختمان، خرید تاورکرین، اجاره ی تاور، دوربین مدار بسته، آیفون تصویری و … در رتبه های بالای گوگل باشد. این کاریست که ما برای شما همراه با طراحی سایت شما انجام می دهیم.
طراحی سایت ساختمانی برای 3 گروه با امکانات خاص خودشان انجام میگیرد :

 1.     طراحی برای شرکت های ساختمانی و مجریان پروژه های ساختمانی و سازندگان این امر
 2.     طراحی برای شرکت ها و تولیدکنندگان و فروشندگان تجهیزات مرتبط با ساخت ساختمان
 3.     طراحی سایت ساختمانی برای شرکت ها و فروشندگان وسائل و تجهیزات داخل ساختمان

در هر سه ی این موارد مهمترین مورد، دیده شدن این سایت ها در موتورهای جستجوگر از طریق رتبه ی بالا در کلمات کلیدیشان می باشد. طراحی استاندارد سایت و بهینه سازی وب سایت برای گوگل که تخصص شرکت هلو می باشد، مهمترین مورد در این زمینه است. تمامی سایت های طراحی شده در زمینه ی ساختمان توسط شرکت هلو توانسته اند ظرف مدت بسیار اندکی به این مورد دست پیدا نمایند.

اما مسئله ی مهم دیگر که بعد از ورود کاربر هدف به سایت است، نگه داشتن کاربر درون سایت و اصطلاحا تشویق کاربر به کلیک دوم می باشد. گرافیک وب سایت باید طوری باشد که دید کلی ای از کار شرکت ساختمانی را در همان نگاه اول به بازدید کننده ی سایت بدهد. نمایش سریع مطالب از دیگر ویژگی هایی است که باید یک سایت ساختمانی داشته باشد. امکانات یک سایت ساختمانی باید ابتدا مرتبط با زمینه ی کاری این وب سایت بصورت کامل و درست قرار بگیرند تا مشتریان با پیدا کردن مسائل مورد نیازشرکت ساختمانی، مشاهده ی تفاوت های شرکت با دیگر شرکت ها و در نهایت اعتماد به شرکت، بصورت یک مشتری واقعی در بیایند.

طراحی سایت ساختمانی از تخصص های اصلی شرکت طرح و پردازش هلو می باشد که با تجربه ی بالا و مشاوره ی دقیق در زمینه طراحی سایت و تکنیک های بازاریابی اینترنتی به شما، شما را از آزمون و خطاهای بی مورد باز و چندین گام به جلو می برد.

ویژگی های سایت ساختمانی

ویژگی معرفی محصولات و نمایش پروژه های موفق و همچنین افزایش فروش و بازاریابی اینترنتی، از جمله ویژگی های طراحی سایت ساختمانی و معماری می باشد.

شما با طراحی سایت معماری می توانید محصولات و تولیدات خود و انواع آن را به راحتی در معرض نمایش مشتریان قرار دهید و برای آنها سهولتی فراهم نمایید که دیگر برای مشاهده خدمات شما و مشاهده محصولات شما و پرسش و پاسخ درباره انواع آن، نیاز به سفر های کوتاه و بلند شهری به نمایشگاه شما را نداشته باشند.

بسیاری از شرکت های ساختمانی و معماری امروزه با بهره گرفتن از طراحی سایت برای کسب و کار خود، باعث رضایت مندی مشتریان و همچنین افزایش فروش و افزایش درآمد شرکت خود شده اند.

ویژگی ها و امکاناتی از قبیل:

 • نمایش محصولات
 • نمایش پروژه ها
 • سابقه کاری
 • فروش اینترنتی
 • افزایش فروش
 • گستردگی بازار هدف
 • دریافت سفارشات اینترنتی
 • ارتباط آنلاین با مشتریان
 • دارا بودن سیستم مسیج سنتر
  و…

از جمله این ویژگی ها و امکانات طراحی سایت های ساختمانی می باشد.

هدف از داشتن سایت ساختمانی چیست ؟

اهداف شرکت های ساختمانی و معماری از طراحی سایت معمولا این سه مورد می باشد:

 • نمایش محصولات و پروژه ها
 • تبلیغات و بازاریابی اینترنتی
 • افزایش فروش و فروش آنلاین

این سه هدف عمده ای است که شرکت های ساختمانی زیادی را ترغیب نموده که اقدام به طراحی سایت نمایند.

البته موفقیت چشم گیر بسیاری از آنها از طریق جذب مشتریان اینترنتی به کسب و کار خود، بی تاثیر در استقبال از طراحی سایت برای این شرکت ها، نبوده است. شما می توانید نتایج بدست آمده از طراحی سایت ها را با تماس با شرکت های موفق ساختمانی، از خود آنها جویا شوید و به تاثیر طراحی سایت برای شرکت خود پی ببرید. تعدادی از این شرکت ها را که دارای وب سایت هستند در بخش پایین و نمونه پروژه ها می توانید مشاهده، و با ورود به وب سایت های آنها می توانید با آنها ارتباط برقرار نمایید.

البته رسیدن به این اهداف، بستر ها و زمینه هایی را نیازمند است، آگاهی به مسائل روز و علم روز طراحی سایت و اصول بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو، از جمله این مسائل می باشد.

شرکت طراحی سایت هلو با آگاهی به این مسائل و طراحی حرفه ای وب سایت برای شما، می تواند راه مناسبی برای شرکت معماری و ساختمانی شما، برای رسیدن به این هدف باشد.

دلایل موفقیت سایت های ساختمانی

افزایش تعداد مشتریان و افزایش تعداد فروش شرکت های ساختمانی از طریق وب سایت و بازار اینترنتی فقط در صورت یک طراحی سایت ساده اتفاق نیفتاده است.

دلیل موفقیت این وب سایت ها رعایت اصول حرفه ای طراحی سایت و بهینه سازی سایت هایشان برای موتور های جست و جو می باشد. زیرا اگر وب سایت های ساختمانی طراحی شده را کاربران و مشتریان با عبارات کلیدی مثل شرکت معماری و شرکت ساختمانی و یا محصولات آنها از جمله آیفون تصویری و دکوراسیون و… جست و جو نمایند و وب سایت شرکت ساختمانی شما پیدا نشود و یا در انتهای لیست های جست و جو گر قرار بگیرد، قطعا شما نمی توانید مشتریان و کاربران اینترنتی را به وب سایت خود جذب نمایید، زیرا بسیاری از کاربران اینترنتی فقط صفحات اول لیست های جست و جو شده را مشاهده می نمایند و به انتخاب سایت مورد نظر می پردازند.

شرکت طراحی سایت هلو با رعایت موارد بهینه سازی سایت برای شما در کنار اصول حرفه ای طراحی سایت، شما را به موفقیت در این زمینه خواهد رساند. زیرا متخصصان و طراحان حرفه ای شرکت هلو، آشنا به تمام اصول حرفه ای طراحی سایت روز و الگوریتم های موتور های جست و جو گر می باشد، که می توانند بهینه ترین سایت را با بازده فراوان برای شما طراحی نمایند.

طراحی اختصاصی سایت ساختمانی

ویژگی اصلی طراحی سایت ساختمانی و معماری شرکت هلو، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد.

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت، ایجاد گردد، کم ارزش تر است. شرکت هلو با طراحی اختصاصی و منحصر به فرد برای شما، وب سایتی حرفه ای و پیکجی کامل از یک وب سایت را به شما تحویل خواهد داد که بازده فوق العاده برای کار شما خواهد داشت.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت های ساختمانی و معماری موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت هلو می باشد.

خط اختصاصی : 22602917-021

آدرس ایمیل : info@holooweb.com

با توجه به زمان بندی ها و مشغله های تیم فنی، در صورتی که پاسخی دریافت نکردید، می توانید با شماره همراه 09198389479 تماس بگیرید.

آدرس دفتر تهران : تهران _ قلهک – بالاتر از ایستگاه مترو قلهک – پلاک 70 – واحد 9

هزینه ی طراحی سایت ساختمانی

هزینه ی طراحی سایت ساختمانی و معماری و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت ساختمانی و معماری شرکت طرح و پردازش هلو با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد.

برای اطلاع از هزینه و قیمت طراحی با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار نمایید :

خط اختصاصی : 22602917-021

آدرس ایمیل : info@holooweb.com

با توجه به زمان بندی ها و مشغله های تیم فنی، در صورتی که پاسخی دریافت نکردید، می توانید با شماره همراه 09198389479 تماس بگیرید.

آدرس دفتر تهران : تهران _ قلهک – بالاتر از ایستگاه مترو قلهک – پلاک 70 – واحد 9