تماس با ما

  • تلفن21-2260-2917
  • ایمیل پشتیبانی:info@holooweb.ir
  • بخش فروش:hoolooweb@gmail.com

بستن

پشتیبانی

مطالب صفحه اصلی

  • 4
    جولای

مطالب صفحه اصلی

بیشتر بدانید

شرکت هلووب با بهره گیری از کارشناسان برجسته کشور در زمینه خدمات برنامه نویسی و طراحی و توسعه نرم افزارهای گوناگون ارائه خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب را به عنوان سیاست کاری خود لحاظ کرده و در این راستا با استقرار استانداردهای بین المللی در مدیریت کیفیت محصول و ارتباط با مشتریان و اخذ تاییدیه از مرجع معتبر صدورگواهینامه بین المللی DNW ، گام های موثری برداشته است تاجایی که مفتخر به جذب بیش از 1000 مشتری طی سالیان فعالیت خود در این عرصه می باشد.ازجمله خدمات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد.

طراحی سایت

طراحی سایت با استفاده از راهکارهای گوناگون موجود  منطبق با استانداردهای روز دنیا و براساس آخرین ویرایش ابزارهای طراحی و کدنویسی با امکان شخصی سازی ، آموزش و پشتیبانی رایگان .

برنامه نویسی

برنامه نویسی در قالب WEB Developing و  Mobile App Developing با سابقه ایجاد و توسعه نرم افزارهای بانکی ، خدماتی و تجاری برای سازمان ها و اشخاص در سطوح گوناگون .

میزبانی وب و دامنه

پلن های گوناگون جهت میزبانی وب و امکان رزرو دامنه موردنظر مشتری از دیگر خدمات ما در راستای خدمت رسانی و جلب رضایت مشتری می باشد.از مزایای رقابتی این شرکت میتوان به سیستم رضایتمندی مشتریان، گارانتی برگشت پول ،قیمت متناسب با کیفیت خدمات و پشتیبانی خدمات اشاره کرد.

Comments are closed.