تماس با ما

  • تلفن21-2260-2917
  • ایمیل پشتیبانی:info@holooweb.ir
  • بخش فروش:hoolooweb@gmail.com

بستن

پشتیبانی

نرم افزارهای جایگزین فتوشاپ در طراحی سایت

  • 4
    اکتبر

نرم افزارهای جایگزین فتوشاپ در طراحی سایت

تخصص ما

طراحی سایت،طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت استاتیک ، طراحی سایت فلش ، طراحی صفحات وب ، سئو حرفه ای,سئوی حرفه ای، طراحی پرتال(پورتال) ،وب هاستینگ،میزبانی وب،ثبت دامنه، طراحی فروشگاه اینترنتی ، تبلیغات گوگل و بهینه سازی سایت است.

 

بیشتر افرادی که طراحی وب سایت انجام می دهند، نرم افزار فتوشاپ برای تغییر عکس ها با وجود همه نوع ابزار و خدمات برای رفع نیاز و ایجاد خلاقیت، بسیار مناسب است. و همچنین برنامه فتوشاپ برای کارهای گرافیکی در طراحی وب سایت بسیار کاربرپسند و قابل تنظیم و دارای ورژن های مختلفی است.

با این حال استفاده از آن گاهی گران می باشد. برخی از افراد ممکن است گاهی مشکلاتی با صورت ظاهری و یا کلاً مشکل سازگاری با آن پیدا کنند. صرف نظر از دلایل شخصی شما، برنامه های بسیار دیگری برای انجام کارهای گرافیکی و تصویری در طراحی سایت وجود دارد که بسیار امن، ارزان قیمت و راحت، جایگزین فتوشاپ می شود.

بسیاری از آنها به صورت open source بوده که باعث صرفه جویی برای هزینه های شما در طراحی وب سایت می شود. برنامه های جایگزین فتوشاپ در زیر آمده است:

GIMP
نرم افزار گنو:(GNU)  این برنامه ابزارهایی که برای دستکاری کارهای گرافیکی و تصویری در طراحی سایت نیاز دارید را دارا میباشد تا در آثار خیره کنندهء شما ایجاد تنوع نماید. اگر هنوز به یاد ساختار منحصر به فرد فتوشاپ هستید، یکی دیگر از جایگزین های مشابه آن GIMPShop می باشد، که یک ورژن از GIMP  بوده و کاملاً مانند فتوشاپ عمل می نماید.
نه تنها با انواع سیستم های عامل سازگاری دارد، بلکه مهمتر از همه، یک برنامهء open source بوده و این بدان معنی است که به طور کامل برای دانلود رایگان می باشد.

Paint.net
این نرم افزار یک ویرایشگر عکس سیستم ویندوز است که برای کاربرانی که می خواهند کارهای ساده گرافیکی و ویرایش انجام دهند بسیار ایده آل می باشد. این جایگزین از تمامی این جایگزین های فتوشاپ ذکر شده در این مقاله ساده تر و کاملاً بنیادی می باشد.
این برنامه دارای ویژگی های متنوع بوده و برای عکاسانی که ترجیح می دهند بیشتر بر روی گرفتن عکس تمرکز نمایند تا تغییرات آن، مناسب می باشد. همچنین open source بوده و رایگان می توان آن را دانلود نمود.

Splashup
در نرم افزارهای های ویرایش عکس که بر اساس مرورگرها می باشند، دانلود ضروری نیست و به راحتی می توانید طبق راهنمای سایت عمل نمایید. و دارای برنامه های کاربردی در دسترسی برای انجام کارهای گرافیکی و تصویری در طراحی وب سایت می باشد. در عین حال بسیاری از امکانات ارائه شده پیشرفته می باشد. آرشیو splashup جایگزینی است که به شما اجازه می دهد تا کارهای شما بدون ایجاد مشکل هنگام جستجوی ابزار در برنامه انجام شود.
هر دو نسخهء این نرم افزار به شما این اجازه را خواهد داد که عکس کامل شده را بدون هیچ دردسری در سایت به اشتراک بگذارید؛ وب سایت هایی مانند flicker-facebook-picasa و…

Fotoflexer
یکی دیگر از جایگزین های فتوشاپ که به وسیله ی مرورگرها به اجرا در می آید این برنامه است. این برنامه ویرایشگر مناسبی برای عکس قبل از ارسال آن به وب سایت هایی همانند flicker و facebook می باشد و دارای ساختار بسیار ساده ای است. درحالی که بسیاری از برنامه هایی که شما در انجام کار در کارهای گرافیکی طراحی سایت لازم دارید را به شما ارائه می کند اما آن را به عنوان جایگزین کامل برای فتوشاپ در نظر نگیرید. ولی به عنوان یک ابزار اضافی با کاربری بسیار راحت آن را در نظر بگیرید.

Photoline
این برنامه در لیست برنامه های ویرایشی Mac وجود دارد که به شما ویژگی های طراحی زیادی برای ویرایش عکس و تنظیم تصاویر برای کارهای گرافیکی طراحی وب سایت عرضه می کند. این برنامه ظاهر جذاب و خوبی ندارد؛ ولی با این حال به اندازه کافی کاربر پسند بوده وکارها را آسان می نماید.این برنامه در حال حاضر خیلی شناخته شده نیست و اما قطعاً برنامه ای است که باید برای انجام کارها به صورت ساده و به عنوان یک ویرایشگر تصاویر قابل اعتماد، آنرا در خاطر داشته باشید. این برنامه مجهز به ابزاری است که می توانید به صورت تفکیکی بر روی هر عکس کار کوچکی انجام دهید.

Comments are closed.